حضور و غیاب
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

طبق اطلاعات ما، تشخیص چهره دزدی از فروشگاه ها را تا ۳۴% و از همه مهم ­تر حوادث خشونت آمیز در فروشگاه های خرده فروشی را تا ۹۱% کاهش می ­دهد. اما همه افراد به اندازه کافی هوشیار نیستند، اغلب اشتباهات ساده ای انجام می دهند که منجر به ثبت تصویرشان می شود. با این وجود، حتی اگر جرمی نیز اتفاق بیفتد، تشخیص صورت فرد خاطی انجام گرفته، جلوی قضاوت های اشتباه گرفته شده و عدالت اجرا می شود. اگر زمانی حس کردید که گوشی شما و دوربین های آن، به خصوص دوربین جلوی آن به درستی عمل نمی کنند و خطا می دهند، می توانید با مشاوره رایگان تلفنی مجموعه البان برای رفع مشکل خود اقدام کنید. فیسبوک از فناوری تشخیص چهره برای شناسایی خودکار اعضای فیسبوک زمانی که در عکس ها ظاهر می شوند، استفاده می کند و این کارِ مردم را برای پیدا کردن تصاویری که در آن­ ها قرار دارند، راحت­ تر می­ کند. اگر چه این سیستم ها در حال آزمایش و پیشرفته تر شدن هستند و هنوز به صورت ۱۰۰ درصد تکمیل نشده اما تحقیقات در مورد این دوربین ها میزان موفقیت ۹۰ درصدی را ثابت کرده اند.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

اگر یک برند توانسته باشد که الگوریتم مناسبی برای دستگاه خود تعریف کند و از سیستم ورودی و خروجی مناسبی استفاده کرده باشد، بدون شک در بین برندهای معتبر سیستم حضور غیاب قرار میگیرد. سیستم های بیومتریک شرکت دانش بنیان آرام رمز گستران - ارگ - شامل سیستم های تشخیص و شناسایی چهره، تشخیص و شناسایی عنبیه، تشخیص و شناسایی اثرانگشت می باشند. در حالی که شناسایی شامل مقایسه اطلاعات کسب شده در قالب خاصی با تمام کاربران در پایگاه داده است، تایید فقط شامل مقایسه با یک قالب خاصی که ادعا شده است را می شود. همچنین تشخیص چهره می­ تواند برای تغییر ایستگاه ­های رادیویی و تنظیم صندلی براساس اینکه چه کسی راننده است، استفاده شود. اگر گوشی چهره شما را تشخیص ندهد، اثر انگشت و یا رمز معمولی سنتی (که حتما باید هنگام تنظیم چهره قفل گشا و یا اثر انگشت آن را تعریف کنید) قفل گشای گوشی شما خواهند بود. البته که اگر کلا عینکی هستید، در ابتدای تنظیم چهره قفل گشا این موضوع از شما سوال می شود و هر دو حالت با عینک و بدون عینک در دیتابیس ذخیره می شود. یکی از دلایلی که از زندانیان در لحظه ورود به زندان از چند جهت عکس می گیرند، همین موضوع هست و از افراد سابقه دار اطلاعات بیشتری در دیتابیس وجود دارد. هرچند که در ابتدا استفاده می شده و افراد می توانستند حتی با عکس صاحب گوشی، قفل گوشی اش را باز کنند.

مشتریان سفارشاتشان را از طریق یک منوی دیجیتال ثبت می کنند و سپس از اسکن صورت به عنوان گزینه ­ای از پرداخت استفاده می کنند. از زمانی که تشخیص چهره همانند یک ابزار قدرتمند تصدیق هویت عمل می کند، به نظر می رسد احتمالا در نهایت، اسکن چهره، به صورت کامل جایگزین کارت های خود پرداز شود. تشخیص چهره قادر است فورا زمانی که دارندگان بلیط فصلی در رویدادهای ورزشی حضور می یابند را شناسایی کند. سیستم دوربین مدار بسته امروز بیشتر از هر زمانی در زندگی مردم پر رنگ شده است. به جای داشتن یک فرم دستی و بحث با مدیر بر سر زمان و تاریخ می توانند از یک سیستم اتوماتیک مانند دستگاه حضور و غیاب برای ثبت ساعات کاری استفاده کنند؛ بدون اینکه زمان مدیریت گرفته شود. این قابلیتها میتواند به مدیریت برنامه کارمندان، و محاسبات مالی آنها باشد. تعداد زیادی از شرکت ها در سراسر جهان به دنبال افزایش سود با مدیریت بهتر منابع موجود خود می باشند تا بتوانند کارهای روزانه و پروژه های خود را بهتر انجام دهند. دوربین تشخیص چهره تنها چهره افراد را تشخیص داده و در محل از پیش تعریف شده ثبت می کند و هیچگونه فرایند دیگری را انجام نمی دهد.  • 15- سیستم حضور و غیاب، معیاری برای شناسایی کارمندان  • گیت کنترل تردد شیشه ای | Flap Access Control  • 4- معرفی دانش آموزان  • 6- سنجش عملکرد کارمندان  • 10- ارائه گزارش گیری های متنوع توسط نرم افزار  • حد آستانه در هر مرحله
تشخیص چهره معمولی: این همان هست که اپ های مختلف استفاده می کنند و تنها کلیتی از صورت شما را تشخیص می دهند. این دوربین ها می توانند امنیت جانی شما را به خوبی تامین کنند. شایان ذکر است که هزینه صرف شده، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار داده و اصطلاحا ارزشش را دارد. ، راهکاری کامل برای کسب و کارهای کوچک و متوسطی است که می خواهند بدون پرداخت هزینه زیاد و عدم مواجه با دشواری راهکارهای موجود، ساعت ورود و خروج کارکنان خود را به صورت آنلاین کنترل نمایند. امکان ارسال آلارم , پیام , بازه های فعالیت ریدر و بازه های ورود و خروج به ساعت . در یک ساختمان اداری و یا مسکونی، روزانه فعالیت های زیادی انجام می گیرد. دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص چهره، شما را در نظارت بهتر بر فعالیت ها و رخدادها یاری می کند. دقتش نسبتا پایین هست اما برای صورت شما که به آن نزدیک هست، دقت خوبی دارد. بطور کلی، استفاده از روش های احراز هویت مبتنی بر ویژگی های بیومتریک، در مقایسه با سایر روش های مرسوم همانند استفاده از نیروی انسانی، درصد خطای بسیار پایین و یا حتی صفر دارد.

دستگاه حضور غیاب انگشتی

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر با تعیین هویت چندگانه : چهره ، اثر انگشت ، کارت بدون تماسRFID و … T-38304 شناسایی کف دست، اثر انگشتی و کارتی. در مقیاس خازن، اثر انگشت مانند تپه و دره است؛ بعضی قسمتها به خازن نزدیکاند و بعضی قسمتها از آن دور، و این باعث میشود خازن قسمتهای برجسته و فرورفته پوست دست را مانند نقطههای روشن و تاریک پیکسلها ببیند. 6. 2 ردیف 16 تایی نمایشگر ال سی دی با زمینه روشن و 4 نمایشگر ال ائی دی جهت نمایش زمان . کاربر با انگشت خود در میان این شکاف ضربه میزند، که این امر باعث میشود نوک انگشتان فرد اسکن شود.این تکنولوزی بیومتریک در عملکرد دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ارزان نیز بکار رفته است. حافظه دستگاه تشخیص اثر انگشت سری V800 توانایی ثبت ۲۶۲۰۰۰ رکورد را دارد. هرچند، هیچکدام از آنها آسانتر از نگاه کردن به موبایل نیست و شاید بتوان تشخیص چهره را سریعترین و راحتترین راه برای باز کردن قفل گوشی در نظر گرفت. نرم افزار های حضور و غیاب جهان گستر در یک نسخه رایگان (Free) و چهار نسخه غیر رایگان (Standard, Professional, Ultimate & WEB) عرضه می شوند.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۰:۳۳ ] [ مهندس ]
[ ]
.: Weblog Themes By abcblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب