حضور و غیاب
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

این نکته باید توجه کرد که چه معیار هایی را در زمان خرید مد نظر داشته باشیم.چرا نوع و عملکرد سنسور در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی در زمان خرید از اهمیت بالایی برخوردار است؟ اما استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره با کمک Liveness Detection چه کمکی به احراز هویت بایومتریک خواهد کرد؟ محدودیتی در استفاده از وِب اَپ ها وجود ندارد؛ هر کمپانی و موسسهای میتواند برای سهولت دسترسی کاربرانش این وب اپها را داشته باشد. این روش ها براساس دانش قبلی در مورد مسئله ، چهره را در تصویر شناسایی می کنند.یک مثال در این مورد روش هایی براساس Template ها است. امروزه، سیستم های تشخیص چهره منافعی را به دنبال دارد که باعث شده شرکت های بزرگ همچون اپل نیز به جای استفاده از اثر انگشت از فناوری تشخیص چهره Image Processing استفاده کند. نرمافزار افزار چند کاربره معمولا در شرکتهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار جهت کنترل ورود وخروج پرسنل و محاسبه کارکرد ماهانه با قابلیت تهیه گزارشات مرخصی ، ماموریت ،اضافه کاروکلیه احکام رایج طراحی گردیده است .این نرم افزار با بانک SQL وجهت موسسات بزرگ قابل استفاده می باشد.

دستگاه کارت ساعت

اگر غیبت باید خارج از زمان کاری قرار گیرد، Veritime حقوق ساعت کار را با دلیل ترک کار محاسبه می کند و ترازهای ترک کار کارمند را در هر دو سامانه به روز رسانی می کند. به نظر می رسد ما به سرعت در حال پیشرفت به سمت آینده­ای هستیم که در آن سفرهوایی نه تنها از گذشته ایمن تر باشد، بلکه راحت تر از هر دوره در تاریخ است. اسمیت به نقش سازمانهای فناوری در کاهش ریسک انحراف فناوری تشخیص چهره اشاره میکند و برای جلوگیری از نقض حقوق اولیهی انسانها، درنظر گرفتن و اعمال راهبردهای اخلاقی را ضروری میداند. برای نمونه، استفاده از سیستم تشخیص چهره گوشی های ال جی بسیار ساده و سریع است. برای نمونه، در محیط هایی با شرایط نوری متفاوت، این قابلیت می تواند عملکرد مناسبی از خود داشته باشد در حالی که اسکن چهره با مشکلات زیادی در این شرایط روبرو می شود. برای نمونه، از کاربر می خواهد که صورت خود را در جهت های مختلف قرار دهد و با چرخش صورت خود قسمت های مختلف آن را به دستگاه نمایش دهد.  1. کاملا کد باز  1. Dmz با استفاده از دو فایروال  1. آرشیو اطلاعات > جامع رازنامه > بیمه ومالیاتی  1. انگیزه شما برای رکورد زدن چه چیزی بوده است؟  1. آیا نمایشگر سیستم شما داری چراغ می باشد ؟  1. سرعت و سهولت درمحاسبات کارکرد پرسنل و حقوق و دستمزد
در صورتی قابی توسط عامل تشخیص داده شده است به عنوان چهره در نظر گرفته میشود که قاب مورد نظر بیشتر از میزان خاصی از چهرهی فرد را پوشش دهد. 6- در صورتی که راه حل مطلوب پیدا شود یا اگر زمان (تعداد نسل ) تهی شد ، کروموزوم با بهترین fitness برگردانده می شود در غیر این صورت به گام سوم برمی گردیم. 6- در صورتی که راه حل مطلوب پیدا شود یا اگر زمان (تعداد نسل ) تهی شد ، کروموزوم با بهترین fitness برگردانده میشود در غیر این صورت به گام سوم برمیگردیم. در صورت لزوم مدارس می توانند گزارشات کامل کارت زنی دانش آموزان با ثبت زمان و تاریخ ارسال پیامک تردد و کارت زنی را چاپ نمایند. بسیاری از بخش های آموزش از کامپیوترها یا تبلت های متصل به اینترنت (مانند ipad) استفاده می کنند تا به کارمندان اجازه دهند به ID و یا pin خود وارد شده ساعت ورود و خروج خود را ثبت کنند. از مهمترین ویژگی های ساعت حضور غیاب Aras T-۳FB میتوان به صفحه کلید میکروسوئیچی بسیار مقاوم، UPS داخلی و همچنین امکان تجهیز آن به پورت شبکه ی RJ۴۵ اشاره کرد.

با توجه به قیمت بالای پرینترهای چاپ کارت امکان خرید برای کلیه ارگانها, سازمانها و شرکتها وجود ندارد چرا که هم تعداد محدود کارتهای مورد نیاز و همچنین قیمت بالای پرینتر این امر را غیر اقتصادی نموده است. همچنین تمام منوهای این دستگاه فارسی می باشد تا به راحتی هر شخصی بتواند با آن کار کند. آیا می توان به دستگاههای حضور و غیاب چینی موجود در بازار اطمینان کرد؟ از همین رو می توان امید داشت که مشکلات موجود در نسخه های پیشین برطرف شده باشد. مروری بر عملکرد فناوری تشخیص چهرهی پلیس بینالملل بریتانیا نشان میدهد 98% از تطبیقهای این سیستم اشتباه بوده است. تمامی حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت توسعه فناوری دینگ می باشد. می توانید وارد ” Maintenance ” شوید تا پسورد،اطلاعات شرکت را ویرایش کنید و میتوانید وارد “Attendance manage” شوید تا قوانین حضور و غیاب شرکت را تنظیم کنید. بر اساس قوانینی که وضع می کنید سامانه به طور خودکار قوانین پرداختی آن روز را اعمال میکند. تصاویر دیجیتالی ویژگیها و اطلاعات زیادی دارند اما امروزه هنوز مکانیزم موثر و کارآمدی برای استخراج این ویژگیها و اطلاعات به صورت خودکار ارائه نشده است.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۱:۰۸ ] [ مهندس ]
[ ]
.: Weblog Themes By abcblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب