حضور و غیاب
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

20. در کادر مربوط به ساعت شروع بازه کاری مقدار «8:00» و در کادر مربوط به ساعت پایان مقدار «13:00» را وارد نمایید. از طرفی در مدارس نیز ، نظارت و کنترل سخت و پرزحمت بر رفت و آمد دانش آموزان به ویژه در حجم بالا ، از معضلاتی است که معاونین را همیشه درگیر خود نموده است. در صورتی که قابلیت چند سازمانی خریداری شده باشد، الگوهای کاری به تفکیک سازمان و تعداد الگو(های) کاری هر سازمان لیست خواهند شد. بنابراین امکان استفاده چند باره از این دستگاهها وجود دارد و اگر شرکتی به سراغ گزینه خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم برود، معمولاً مشکل خاصی ایجاد نمیشود. » را کلیک نموده و این بار در فرم «محدوده کاری»، روزکاری دوم از نوع بازه کاری موظفی را انتخاب می کنیم (شکل 14- پایین). قدم دوم باید رنج ip شبکه محل کار خود را پیدا کنید که می توانید از طریق cmd در منوی start دستور ipconfig را اجرا نمایید.  • دوربین با زاویه دید 120 درجه  • صندوقهای فروشگاهی Touch900 Cloud POS (صندوقهای فروشگاهی)  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود  • 13- حرکت در مسیر قانونی  • قابلیت استفاده از کارتخوان جهت تعریف بعضی از افراد  • صفحه کلید 16 تایی با پوشش مقاوم
لازم به ذکر است که «روز کاری» در الگوی کاری دوره ای، برخلاف الگوی هفتگی، محدوده ای بیش از یک روز تقویمی را دربرمی گیرد. در الگوی دوره ای با مفهوم «روز کاری» سروکار خواهیم داشت. در قسمت «طول دوره الگوی کاری» یکی از دو گزینه «دوره ای» یا «هفتگی» را انتخاب نمایید. 54. در این فرم، از لیست روزهای هفته، روز «پنجشنبه» را انتخاب نمایید. نظر خود را اضافه کنید. بدین ترتیب حضور پرسنل در محدوده مجاز اضافه کاری، طبق قوانین، مشمول تشویق خواهند بود. در هسته مرکزی این دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی از بهترین و شناخته شده ترین الگوریتمهای جهانی جهت افزایش سرعت و دقت استفاده شده است. استفاده از اینترنت جهت انتقال داده های تردد به شعبه مرکزی سازمان بهترین شیوه جهت یکپارچه سازی سیستم حضور و غیاب می باشد. نگه داری از سیستم دارای توابع catch - up غیر عادی، حفاظت break-down و بک آپ گیری هوشمند از پایگاه داده است. همچنین در این نرم افزار کلیه ترددهای ماهانه و کارکرد پرسنل نیز با دقت کامل انجام می شود و دارای امکان محاسبه و گزارش گیری از عملکرد ماهانه کارکنان نیز می باشد. این دستگاه هم چنین قابلیت کارکرد با کارتخوان ۱۲۵ KH و Mifare و مشاهده Online ترددها بر روی کامپیوتر با تاریخ شمسی / میلادی دارد.

دستگاه ساعت زنی ارزان

1. انواع بازه های کاری، نشاندهنده وضعیت کارکرد پرسنل در محدوده هر روزکاری می باشد. علاوه بر سنسور اثر انگشت جهت ثبت ورود و خروج پرسنل، دارای کارتخوان بدون تماس نیز می باشد که می توان برای افراد از هر کدام به دلخواه استفاده کرد. همچنین امکان تقلب و ثبت ساعت به صورت دلخواه برای پرسنل وجود ندارد. 50. در کادر مربوط به ساعت شروع بازه کاری مقدار «15:30» و در کادر مربوط به ساعت پایان مقدار «19:00» را وارد نمایید. تکنولوژی تشخیص اثر انگشت زنده در دستگاه حضور و غیاب ، رشد بسیار زیادی داشته است. با تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است و قایبلیت اثر انگشت و کارت بدون تماس را دارد. این دستگاه ساعت زنی از قابلیت منوی فارسی برخوردار است و سخنگوی فارسی دارد. این محصول بر اساس کار با کارت طراحی شده و قابلیت کار با انواع کارت های موجود (بدون تماس،بارکد،مغناطیسی) را دارا می باشد و در 6مدل تولید و عرضه می گردد.

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

و در هنگام خروج نیز دکمه Out را بزنید. 9. در این فرم، از لیست روزهای هفته، روز «شنبه» را انتخاب نمایید. جایگاه دستگاه حضور و غیاب در جامعه پیشرفته امروزی به نحوی است که بدون این وسیله مدرن انجام کار ها پیش نمی رود. اولین باری که ایده ثبت ساعت اجرا شد، ساعت های کاری کارمندان به صورت دستی ثبت می ­شد و احتمال اشتباه بالا بود. کاملا مشخص است که سازمانی که نتواند شایستگی و عدم آن را بین کارمندان خود شناسایی کند نمی تواند حرکات مشوقی داشته باشد و این موضوع کم کم منجر به کاهش انگیزه و بهره وری در بین کارمندان می شود. دستگاه حضور و غیاب ST-Eco 210 علی رغم هزینه کاملا اقتصادی با امکانات متنوعی که ارائه می کند حس خوب کار با یک دستگاه پیشرفته را به شما منتقل خواهد کرد. در بین همه دستگاههای بیومتریک ، فناوری اثر انگشت بیشترین رشد تکنولوژی و با صرفه ترین قیمت را دارد که می توان با توجه به نیازهای هر مجموعه سازگار کرد. سیرکالا اولین فروشگاه اینترنتی در شیراز، اینک در آستانهی سومین سال فعالیت، با گسترهای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر ردهی سنی، برای کاربران خود «تجربهی لذتبخش یک خرید اینترنتی» را تداعی میکند.

قیمت دستگاه انگشت زنی

44. در این فرم، از لیست روزهای هفته، روز «چهار شنبه» را انتخاب نمایید. از دیگر ویژگیهای این دستگاه تشخیص چهره، دیودهای اشعه ماوراء قرمز است که به دستگاه این امکان را می دهد که چهره افراد را حتی در نور کم محیط بدون مشکل تشخیص دهد. یکی از مسائل مهم در مدیریت منابع انسانی ثبت مرخصی و مأموریت و اضافه کاری های پرسنل می باشد. جزء مهمترین منابع سازمانی و عامل تمایز از رقبا محسوب میشوند. شناسایی و تطبیق کاربران با استفاده از فناوری تشخیص چهره، اثر انگشت، کلمه عبور یا ترکیبی از این روشها از ویژگیهای منحصر بفرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره کارابان مدل KTA-900 می باشد. با دیدن مقداری از این خصوصیات می توان اثرانگشت های تقلبی را شناسایی کرد. اما درانگشت هایی که به طور غیر طبیعی هستند تغییراتی در سطح اثرانگشت دیده نمی شود. دستگاه حضور و غیاب MB360 با ظاهری زیبا، سنسور اثرانگشت نوری ضد خش و بهره گیری از دوربین تشخیص چهره ZK محصولی جذاب جهت مدیریت زمان و حضور و غیاب پرسنل می باشد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۲:۴۳ ] [ مهندس ]
[ ]
.: Weblog Themes By abcblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب