حضور و غیاب
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

در این نرم افزار شما میتوانید به صورت کاملاً خودکار کلیه کارنامه ها و گزارشات و تاریخ امتحانات و برنامه هفتگی کلاسها و هر چیز دیگه ای که بخواهید رو از طریق پیامک روی موبایل اولیاء ارسال کنید . برنامه های تردد و رفت و آمد پرسنل در کلیه مجموعه ها و کسب و کارها از تنوع بالایی برخوردار است. البته از آنجا که این سیستم برای یک مؤسسه امنیتی زیر نظر پلیس تهیه شده بود، اطلاعات چندانی در اینباره در اختیار رسانهها قرار نگرفته است. در نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن برای مدیریت بهتر تردد پرسنل امکان ثبت مجوز کلیه حالات اعم از مرخصی، مأموریت، اضافه کاری در دو نوع ساعتی و روزانه در نظر گرفته شده است. یک ویژگی منحصر به فرد نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن این است که نیاز به نصب هیچ گونه دیتابیسی از جمله sqlserver ندارد و برای ذخیره اطلاعات و داده های خود از پایگاه داده Access استفاده می کند. قیمت خرید/فروش دستگاه ساعت حضور و غیاب دیواری اثر انگشتی و ساعت زنی … تایمنیکس هم نرم افزاری ساده برای ثبت و مدیریت زمان و شروع و پایان فعالیت هست. دستگاه حضور و غیاب جهت ثبت تردد از طریق اثر انگشت و کارت بدون تماس … علاوه بر امکانات و قابلیت های زیاد، از کیفیت بالا و قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد. دوربین های مدار بسته روز به روز در حال پیشرفت هستند و امکانات و ویژگی های جدیدی به این دوربین ها در حال اضافه شدن می باشد.

آمازون به سازمانهای مجری قانون که از نرمافزار تشخیص چهره آمازون استفاده میکنند، اعلام کرد که هنگام تصمیمگیری در مورد مظنونان، خطای ۵ درصدی سیستم باید در نظر گرفته شود. به هر حال با وجود احتمالی که کارشناسان متعدد به سوء استفاده از فناوری تشخیص چهره در سیستمهای نظارت عمومی میدهند، آمازون همه آنها را رد میکند. آمازون برای فناوری 'تشخیص چهره' قانون وضع میکند شرکت "آمازون" در حال تهیه قوانینی برای تنظیم فناوری تشخیص چهره است. چیزی که در اینجا به چشم می خورد دقت بالای این دستگاه می باشد. افراد می توانند با استفاده از این دستگاه ها بهترین کارایی را برای ثبت ورود و خروج های کارمندان و افراد مختلف داشته باشند. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره وری کار شرکت را بالا می برد.  • تعمیر وای فای داخلی دستگاه های حضور و غیاب  • اپلیکیشن حضور و غیاب تایم داکتر (Time Doctor)  • نرخ عدم پذیرش اشتباه  • نصب ساده و آسان  • محل نصب باید تا حد امکان به اتاق نگهبانی نزدیک باشد  • گزارش گیری آفلاین و غیر لحظه ای (معمولا در انتهای ماه)  • 14دستگاه حضور و غیاب مدل NF50
در این دستگاه میتوانید به سادگی گزارش کنترل تردد افراد را داشته باشید. قیمت دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی V800 با نمونه های وارداتی رقابت می کند. لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب,قیمت حضورغیاب,قیمت,قیمت دستگاه حضورغیاب … حضوروغیاب، نرم افزاررایگان،نصب رایگان لیست قیمت دستگاه های حضور و غیاب. از این قسمت می توان کاربران ثبت شده روی دستگاه را از طریق نرم افزار اکسس کنترل مدیریت کرده و آنها را فعال یا غیر فعال نمود. FingerTec است که مانند یک ابزار پرتابل٬ و یک TA300 جدیدترین دستگاه ساعت حضور و غیاب شرکت … از نظر قیمت شرایط رقابتی فوق العاده ای دارد٬ بلکه راحتی ویژه ای برای کاربران ایجاد می کند. شاید توانایی تشخیص ترس در چهرهی افراد و تصاویر، در نگاه اول مفید به نظر برسد. این نرم افزار با قرار دادن سخت افزارهای اکسس کنترل اثر انگشتی، کارتی و تشخیص چهره بر روی هر درب می تواند از طریق شبکه و به صورت آنلاین کلیه ترددهای محدوده مورد نظر را مورد بررسی قرار دهد. همچنین در این نرم افزار کلیه ترددهای ماهانه و کارکرد پرسنل نیز با دقت کامل انجام می شود و دارای امکان محاسبه و گزارش گیری از عملکرد ماهانه کارکنان نیز می باشد.

همچنین برخورداری از قابلیت زمانبندی دسترسی ها، امکان تردد افراد در زمان های خاصی در طول روز یا هفته و محدود کردن آن در زمان های دیگر را فراهم می کند. ۴- بلاخره تشخیص افرادی ک میشناسد و معلوم کردن نام آن ها از طریق مقایسه ی ویژگی های خاص و یگانه ی چهره افراد. سربرگ مدیریت کاربران شامل تب های لیست کاربران، انتقال کاربر روی دستگاه، گزارش ترددها، حذف و فعال یا غیر فعال کردن کاربر روی دستگاه و اختصاص کمد به کاربر می باشد. کاربران چینی برای آنکه بتوانند از سرویسهای تلفن همراه استفاده کنند، باید ابتدا چهرهشان اسکن شود. که رویه اسکن به سرعت انجام میشود. تفاوت این مدل ها در امنیت و سرعت تشخیص است. در رویکردهای قبلی، بخش عمدهای از کار مربوط به انتخاب فیلترها برای ایجاد ویژگیهایی جهت استخراج بیشینه ممکن اطلاعات از تصاویر بوده است. این نرم افزار موجب ایجاد تسهیلات ویژهای برای کاربران آن شده است.

همچنین دارای رابط کاربری زیبا، جذاب، ساده و کاربرپسند است که همین ویژگی موجب شده تا استفاده از این نرم افزار حضور و غیاب بسیار ساده و آسان شود. از این قسمت می توان لیست سالن هایی که در نرم افزار تعریف شده را مشاهده نمود. FBI Faces نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه چهره نگاری افراد مختلف می باشد. در نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن کلیه ترددهای روزانه و کارکرد پرسنل با دقت کامل انجام می شود. بر همین اساس گروه نرم افزار ویسمن تصمیم به طراحی و تولید اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان بر پایه سیستم عامل اندروید نمود. در این نرم افزار امکان گزارش گیری از کلیه ورود و خروج ها در بازه های زمانی مشخص برای مدیران در بخش های مختلف سازمان ها فراهم شده است. سیستم کنترل تردد به انواع دستگاه ورود و خروج سخت افزاری در کنار سیستم های نرم افزاری هوشمند اطلاق میگردد که هدف اصلی آنها ثبت و کنترل تردد افراد به صورت هوشمندانه و مکانیزه میباشد.

 

یکی از قابلیت های این نرم افزار کاربردی نداشتن محدودیت بابت معرفی دستگاه و کنترل چندین دستگاه تنها با یک نرم افزار اکسس کنترل ویسمن است. از این قسمت از نرم افزار می توان لیست تمامی دستگاه های متصل به نرم افزار اکسس کنترل ویسمن را مشاهده نمود. در نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن امکان ثبت مشخصات کامل پرسنل از جمله اطلاعات شناسنامه ای- هویتی، شخصی، تحصیلی، سازمانی، شغلی، نظام وظیفه، و … بدون محدودیت تعداد پرسنل وجود دارد. نرم افزار های سری حرفه ای دارای سه ماه پشتیبانی آموزشی و یک سال پشتیبانی نرم افزاری است. این محصول ویردی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار فوق العاده ای می باشد که این گارانتی به مدت 1 سال تعریف شده است . مطالعه مقاله راهنمای خرید و انتخاب دستگاههای حضور و غیاب کارابان نیز میتواند، جهت انتخاب محصول مناسب به شما کمک نماید. این محصول دارای وزنی برابر 540 گرم می باشد .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ فروردین ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۴۳:۴۱ ] [ مهندس ]

حفره رحم به فوندوس رحم و بدن رحم اشاره دارد. رحم شامل برخی از قوی ترین عضلات در بدن زن است. دهانه رحم استوانه ای یا مخروطی شکل است و از طریق دیواره واژن فوقانی قدام جلو می رود. شواهد نشان می دهد در برخی از زنان پس از اولین زایمان واژینال، انقباض دهانه رحم و گرفتگی آن در طی پریودی کاهش می یابد زیرا در اثر گشاد شدن دهانه رحم درد کاهش می یابد. هیسترکتومی حذف رحم است و ممکن است شامل حذف یک یا هر دو تخمدان باشد. تقریبا نصف طول آن با تجهیزات پزشکی مناسب قابل مشاهده است. این دستگاه برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال خرید یک دستگاه حضور و غیاب خوب ، با کارایی بالا و مقرون بصرفه هستند بسیار مناسب است. یکی از مزیت های خوب این برنامه ها این است که به شما اجازه می دهد قفل تشخیص چهره را برای برنامه های خاص و تنظیمات عمومی گوشی خود استفاده کنید.

 • بیماری شدید پدر یا مادر یا همسر یا فرزندان
 • 5- شکل و ظاهر دستگاه حضور و غیاب
 • نام (اجباری)
 • 5دستگاه حضور غیاب مدل F70

«یکی از مسائلِ مربوط به بایدها و نبایدهای این مجلس، این است که ذرّه ذرّه وقت آن، قیمت دارد. در زمان خریدن دستگاه های حضور و غیاب باید به پارامتر های گوناگون توجه خاصی داشته باشیم تا بتوانیم بر مبنای خواسته های مورد نیاز خود بهترین دستگاه حضور و غیاب را از نظر قیمت و کارایی انتخاب کنیم. همچنین بهتر است برای کاهش هزینه ها دستگاه هایی که در قسمت های مختلف استفاه می کنید دارای تکنولوژی های مختلفی با توجه به رده ی کاری پرسنل همان بخش باشند. امکانات و کارایی دستگاه نسبت به قیمت پایین آن فوق العاده بوده و این دستگاه با توجه … دارای سنسور نوری ضد خش و ظرفیت ثبت اثر انگشت تا 3000 انگشت …. این دستگاه دارای سنسور نوری ضد خش و ضد تقلب با کیفیت و کارایی بسیار بالا می باشد. این دستگاه کارت ساعت زنی تلفیقی از پردازنده قدرتمند جدید ، سنسور نوری نسل جدید سوپریما و الگوریتم شناسایی و تطبیق بهبود یافته اثرانگشت می باشد که کارایی بی همتایی را برای این دستگاه ارائه می دهد . تشخیص چهره یا سنسور اثر انگشت ؟

در هنگام ورود و خروج کارکنان دستگاه حضور و غیاب با تصاویری که از چهره پرسنل از قبل در حافظه خود دارد صورت فرد مورد نظر را تطبیق اثر می دهد. قبل از ساخت نرم افزار حضور و غیاب، ورود و خروج کارمندان در دفاتر ثبت می شد و کارمندان در این دفاتر ساعت ورود و خروج خود را وارد می کردند. این دستگاهها میتوانند امنیت بیشتری برای کسب و کار و سایر کارکنان فراهم آورند، زیرا فقط کارمندان تأیید شده اجازه ورود به ادارات و دیگر مناطق امن را دارند. یکی از مسائل مهمی که مدیران سازمان ها برای بالا بردن بهروری و نظارت بر عملکرد کارکنان و افزایش امنیت بر آن تاکید دارند، کنترل تردد پرسنل های سازمان میباشد. پس از آن، به ترتیب دستگاه تشخیص چهره، دستگاه اثر انگشت و دستگاه کارتی امنیت بیشتری دارند. دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک برای رفع معایب دستگاه های کارتی به بازار عرضه شدند.

برندهای مختلفی از دستگاههای حضور و غیاب در بازار وجود دارد. وجود باتری یکی از الزامات مهم و اساسی در دستگاه های حضور و غیاب می باشد. مثلا اگر ظرفیت ذخیره اثر انگشت در یکدستگاه 5.000 نمونه باشد و شما بخواهید از هر شخصی دو نمونه اثر انگشت تعریف و ذخیره کنید، حداکثر می توانید از 2.500 نفر در این دستگاه نمونه گیری کنید. بدین صورت که مثلاً در وقت معیّن، سرِ این مأموریت حضور نداشته باشیم، یا در هنگام مباحثات، در مباحثات داخل نباشیم. در داخل مجلس، همه اهتمام باید به کاری باشد که در صحن مجلس یا در داخل کمیسیون میگذرد. کانال آندوسکوئیک به داخ روزنه داخلی ختم می شود که ورودی دهانه رحم داخل حفره رحم است. لبه بزرگ در جبهه جلو ضخیم تر است. ۴٫ صحت: هیچ تاییدی در صحت ثبت دستی زمان توسط کارمند وجود ندارد. شماره زنبهترین جایگزین برای شماره زن های دستی. در دستگاه حضور و غیاب امروزی به جای استفاده از کارت مقوایی که هر ماه تعویض میشود از کارت دائمی که شماره شناسایی هریک از پرسنل روی آن حک شده با تکنولوژی بارکد، مغناطیس، پروکسی و یا مایفر استفاده میشود. در پایان هر ماه این کارت ها جمع آوری و زمان خروج و ورود کارمندان محاسبه می گردد که انجام این کار طاقت فرسا و زمان بر می باشد. دستگاه حضور غیاب کمک می کند تا کنترل هزینه های نیروی کار از طریق کاهش پرداخت حقوق اضافی، برای زمانی که کارکنان کاری انجام نمی دهند، ممکن گردد.

 

در طول قاعدگی، دهانه رحم باز می شود تا به ریزش اندومتری کمک کند. طول و عرض آن به طور کلی با دهانه رحم متفاوت است. کارت حضور غیاب نوعی از کارت الکترونیکی است که همانطور که از نام آن پیداست، کار ثبت ساعت ورود و خروج را انجام می دهد. سرعت اسکن اثرانگشت T21F به لطف قطعات باکیفیت با سرعت بالایی انجام میشود؛ این قابلیت باعث شده تا هنگام ورود یا خروج کارکنان، از ایجاد صفهای طویل بهدلیل اسکن و ذخیرهی کند ترددات جلوگیری به عمل آید. دستگاه های حضور و غیاب همیشه در مکان ثابتی قرار گرفته و از این رو توانایی جابجایی برای مشاغلی که عمدتا محل انجام آن در محیط بیرون از اداره می باشد، مشکل خواهد بود. عملکرد این دستگاه بدین صورت می باشد که با کشیدن کارت پرسنلی هر کارمند در دستگاه کدی به سیستم ارسال می شد که هر کد مخصوص یک کارت پرسنلی بود. با بهرهگیری از این سیستم اطلاعات شخصی و بیومتریک در حالتی کاملا ایمن و مطمئن ثبت میشوند.

این مدل از کارت ها در فاصله مشخصی از دستگاه قادر به ارسال اطلاعات به دستگاه می باشند. یا مشخصاتی مانند اندازه دماغ یا فاصله ابروها به صورت نزولی و صعودی مرتب و توسط الگوریتمی فشرده می شوند. بدین صورت اطلاعات ورود و خروج افراد ثبت می شود. در مدل تماسی این کارت ها برای ثبت اطلاعات ورود و خروج حتما باید کارت با دستگاه ارتباط فیزیکی برقرار کند. برنامه ریزی این سیستم از طریق کی پد های کارت خوان ها یا توسط کامپیوترهای قابل حمل و نقل و برداشت اطلاعات آن از طریق ارتباط مستقیم یا پرینتر عملی می باشد. در اینجا سه برنامه کاربردی برای این سیستم و نحوه عملکرد آنها وجود دارد که به آنها می پردازیم. پوست ختنه گاه در حاشیه قدامی دهلیز قرار دارد. یکی از این دو قسمت برای ثبت ورود و دیگری به هنگام خروج برای ثبت ساعت خروج پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۳۲:۲۱ ] [ مهندس ]

همیشه باید بدانید که یک سیستم امنیتی هر چقدر امکانات و مزیت های بالاتری داشته باشد حفاظت و امنیت شما را در مکان مورد نظر به میزان قابل توجهی بالا می برد. § ترتیبات کاری انعطاف پذیر: بر اساس گزارشی از WorldatWork، بیش از 75 درصد از شرکت های آمریکای شمالی FWA ها را به عنوان یک مزیت رقابتی برای کارکنان خود ارائه می دهند. غالب اوقات، ما احساسات را برای چند ثانیه در چهرهی خود نمایش میدهیم. در این پست پروژه ای در متلب 2014 آماده کرده ایم که با استفاده از توابع متلب این امر را محقق می سازد. مرحله بعدی این است که وزنهای از قبل آموزشیافته را مکانیابی کنیم. همچنین قبل از خرید، حتما دموی نرم افزار را ببینید تا از صِحت وجود قابلیتها و قوانین مورد نیاز مطمئن شوید. 6. پس از اتمام ورود اطلاعات و زدن دکمه ثبت , شخص مورد نظر در پایگاه داده ذخیره میشود و میتوانید نفر بعدی را وارد نمایید.

در تشخیص چهره انسان شما با دیدن تصویر یک فرد باید بگویید که این تصویر مربوط به کدام یک از افرادی است که قبلا دیدهاید. اگر همه پرسنل شما در همه روزهای کاری ثبت تردد کنند، تعداد ترددهای ثبت شده در یک روز حداقل 1000 تردد (حداقل یک ورود و یک خروج)خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. از این رو شرکت قادر بود به آسانی در پایان هر هفته مقدار کارکرد هر کارمند را محاسبه نموده و بر اساس آن حقوق پرسنل را پرداخت کند. فرستنده شبکهای از نورهای مادون قرمز که برای انسان قابل رویت نیست را روی صورت شخص میتاباند. با توجه به نوسانات قیمت ارز لطفا برای دریافت لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب به صورت … قابلیت ثبت 3000 الگوی چهره 2000 اثر انگشت و 100000 عدد رکورد. سیستم حضور و غیاب یا ساعت حضور و غیاب دستگاهی است که برای ثبت ورود و خروج کارمندان در … از عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی دستگاه حضور و غیاب می باشند. در دهه ۱۹۲۰ اغلب کارخانه ها و ادارات دست نوشته های ساعات کاری پرسنل را با دستگاه های ساعت حضور و غیاب جایگزین کردند.

گسترش استفاده از فنآوری رایانهای این امکان را ایجاد نموده است که امروزه شرکتها و موسسات بتوانند با سهولت و توام با صرفه اقتصادی از سیستمهای مکانیزه اداری بهرهگیری نمایند . … قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ … اقتصادی است که با استفاده از روش تشخیص اثر انگشت , کارت بدون تماس , کد و کلمه عبور قادر به ثبت ساعت های تردد افراد خواهد بود . در این بخش دانلود مقاله آشنایی با روش ها و الگوریتم های تشخیص چهره را آماده کردیم که به زبان فارسی در قالب ۵ فصل و ۷۸ صفحه به صورت فایل PDF تهیه شده است. تمامی کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده کنند. از دیگر فواید استفاده از این سیستم ها علاوه بر اطمینان و کنترل ورود و خروج کارکنان به افزایش میزان دقت کارکنان و افزایش انگیزه آنان میتوان اشاره کرد. پرسنل می توانند از وضعیت ورود و خروج های ثبت شده خود در هنگام ارسال درخواست مرخصی و ماموریت و در همان فرم مطلع گردند . … یکی از ویژگیهای بارز سیستم تردد کسرا وجود ماژول گردش مجوز می باشد که مشکل ثبت و نظم در گردش … در جستجوی ویژگی هایی هستید که یک دستگاه حضور و غیاب خوب. عرضه مستقیم دستگاه های حضور و غیاب کارتی، رمزی، اثرانگشت و پردازش … قیمت : 11,900,000 ریال … دستگاه حضور غیاب NP586 - به همراه باطری بکاپ داخلی. با بردن موس بر روی دکمه ذره بین راهنمایی در خصوص ترتیب ستون ها به نمایش گذاشته می شود و با کلیک بر روی ان امکان انتخاب فایل که در مرحله قبل آماده سازی شده است، فراهم می شود.

 1. کلید خروج
 2. تعریف انوع مرخصی و ماموریت
 3. امکان درخواست کالاهای مصرفی از انبار مصرفی
 4. کارکرده و استوک

در نهایت، امروزه دستگاه های کارت ساعت زنی حضور و غیاب بیومتریک نیز وارد بازار شده اند. … مهرکیا:سامانه کنترل تردد دستگاه حضور و غیاب دستگاه اثر انگشتی کارت . 20 سانتی … قیمت : 1,680,000 تومان … تنظیم اتوماتیک ساعت بر اساس نیمه سال. اکثر سازمانها و شرکتها که در بین ساعات کاری وعدههای غذایی مختلف را ارائه میکنند؛ … تعریف انواع گزارش ها، مدیریت غذای کارکنان بر اساس سهمیه، قیمت گذاری و . ﻣﺠﺪد. ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﺪﻟﻬﺎ، در داﺧﻞ ﺷﻬﺮ. ابتدایی ترین دستگاه های حضور و غیاب ، دستگاه حضور و غیاب پانچی بودند که با قرار گرفتن کارت در اسلات مخصوص، تاریخ و زمان ورود یا خروج پرسنل بر روی کارت ثبت می گردید. ۱- دستگاه حضور و غیاب فقط اثرانگشتی: با قرار دادن انگشت بر روی سنسور تشخیص اثرانگشت دستگاه حضور و غیاب و مقایسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سیستم ساعت ورود و خروج ثبت میشود.

این ابزار علاوه بر اینکه مانع تخلف در ثبت ترددها میشود؛ مزیتهای دیگری مانند حفظ مسایل امنیتی نیز دارد. یکی دیگر از مزایا این است که شناسایی فرد حدود ۲ تا ۳ ثانیه طول میکشد. طول عمر این دستگاه نسبت به نمونه های مشابه بسیار طولانی تر است و علت آن عدم تماس مستقیم با کاربر و کاهش احتمال هرگونه آسیبی می باشد. محاسبه ویژگیهای مستطیلی به سبک کرنل کانولوشنی، ممکن است مدت زمان بسیار زیادی طول بکشد. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که مدیران در زمان خرید دستگاه حضور غیاب انجام میدهند، این است که تصور میکنند موضوع فقط دربارهی خریدن دستگاه حضور غیاب است. … 2- ضبط ساعات ورود و خروج پرسنل در سخت افزارهای مرتبط. … افزار اتوماسیون کنترل تردد و انواع دستگاه ورود و خروج هوشمند جهت ثبت و کنترل ورود و خروج. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش تجهیزات یا نصب و راه اندازی دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار های مربوطه در تبریز با ما تماس بگیرید.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۱:۳۸ ] [ مهندس ]

این نرم افزار ها بسیار کارآمد می باشدو می تواند درمواردی که نیاز به دورکاری و یا کار خارج ازمحیط اداری می باشدو دسترسی به دستگاه حضور و غیاب غیرممکن است بسیار مفید واقع شود . سامانه حضور و غیاب باعث می شود تا کنترل ورود و خروج پرسنل به طور دقیق طبق الگو یا شیفتی که در نرم افزار حضور و غیاب تعریف شده انجام شود. زاویه کمتر از 160 درجه باشد و در نیمه بین 2 طبقه قرار نگرفته باشد. هنگامی که دکمه شاتر را تا نیمه به پایین فشار می دهید، چهارچوب به رنگ سبز در می آید. نرم افزار تحت وب حضور و غیابسلام دوستان وقتتون بخیر من در همین ابتدا چند نکته رو قید می کنم. در ضمن شما می توانید به صورت ماهانه یا در هر زمان که نیازی می بینید از برنامه حضور و غیاب خود پشتیبان گیری داشته باشید تا در صورتی بروز مشکلی اطلاعات خود را بازیابی کنید.

تولید سرباره و سنگ زنی هزینه واحدسرباره تن سنگ زنی سیمان کارخانه سنگ شکن سرباره آهن در هند, هند تولید کننده کارخانه سنگ شکن سرباره سنگ شکن برای خرد کردن, دریافت قیمت سیمان1 reply in December 2013پس به . این حدود قیمت در بین سازندههای داخلی دستگاه حضور و غیاب، از ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون متغیر است. چقدر تست بزنیم , دروس پایه از اهمیت و ضریب بالاتری در کنکور برخوردارند که به آن ها دروس طلایی کنکور گویند . برای مطالعه باید این دروس را براساس ضریب شان در کنکور بخوانید . محل اولیهٔ این شهر در محل قلعهٔ ابونصر بودهاست. در صورت عبور کابل های هوایی و یا شاخه درخت از فضای بالای دستگاه یا تیرک باید محل نصب تغییر کند و یا موانع برطرف شوند، تا تیرک هنگام عمود شدن با آنها برخورد نکند. با بهبود زمان بندی کارمندان می توانند تا به نحو صحیح زمان را مدیریت کرده و در محل کار پاسخگو باشند. واقعا فعالیت در این سایت را به تمام افراد علاقمند به فعالیت در بازار کار آنلاین توصیه می نمایم . هاب استف یکی از پرطرفدارترین ابزارهای کنترل تردد است که به وسیله آن میتوان تردد و حضور و غیاب پرسنل را مدیریت کرد. شرکت ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر دستگاه حضورغیاب توانسته است، نیاز بسیاری از مشتریان را در استفاده از این دستگاه ها برطرف نماید.

 

 • سرعت ثبت و دسترسی به اطلاعات
 • درگاه LAN
 • مدریت مقالات
 • Comparing Ultrasound with Conventional Finger-Scan Technologies ۱ اوت ۲۰۰۲
 • استفاده از آن بسیار راحت است

آسیاب سنگ آهک سنگ زنی 10 میلی متر تا 1 0 میلی متر آسیاب 0.075 سنگ آهک 20 تن / ساعت در این بخش قطعات بین 25 الی 100 سانتی متر به . استرس، اضطراب، ترس و معمولا امروز و فردا کردن های بیشتر به دنبال خواهد داشت. با توجه به امکان اشتباه در خروجی دستگاه های کارت ساعت ، در فرم بالا ویرایش تمامی اطلاعات پرسنل امکان پذیر است که با ذخیره کردن مجدد فرم بازنویسی صورت می گردد. برای آگاهی از اینکه شماره واقعی چیست ‘ در نرم افزار Sensor Manager بر روی دکمه Kara & Unifinger کلیک کرده و در صفحه باز شده می توان شماره واقعی را پیدا کرد. شما میتوانید چهره خود را به عنوان قفل گوشی قرار دهید و برای باز کردن گوشی نیز دوربین جلو را مقابل صورت خود قرار دهید تا گوشی باز شود. سایت های برون سپاری و انجام پروژه کم نیستند ولی بعد از کار کردن با آن ها به قدرت و ظرافت پارس کدرز بیش از پیش واقف شدم.

است. از کارت هوشمند برای اجازه ورود و خروج از درب های هوشمند و باز کردن گاوصندوق ها ی رمز دار در مراکز امنیتی استفاده میگردد. در گذشته تقلب های بسیاری در حضور غیاب در شرکت های مختلف و ادارات متفاوت صورت می گرفت. امنیت و دقت این دستگاه بسیار بالاست و به دلایل امنیتی، حضور و غیاب کارکنان در مراکز نظامی و امنیتی با این دستگاه انجام میشود. در مورد شناسایی شیء (Max-Margin (MMOD بهره جستهایم. دستگاهحضور و غیاب اثر انگشتی Nitgen T3 دارای تکنولوژی شناسایی اثرانگشت جعلی نیز می باشد. دستگاه حضور و غیاب G2 دارای جدیدترین سنسور اثر انگشت به نام Silk ID بوده که توسط کمپانی ZK تولید می گردد. این نرم افزار به هر دو صورت مبتنی بر ابر و نصب بر روی کامپیوتر در دسترس است و راه حل حضور و غیاب و ردیابی زمان را ارائه می دهد. شکسته سنگ شکن میلی متر در هر وزن پا cubik, بار در گردش سنگ شکن, ۱۰ میلی متر از, چهار تن در هر تانک ۲۲۰ متر مکعب از . چینی آسیاب ذوزنقه ای با mtm سنگ زنی 13 22 تن در ساعت, 1,5 میلیون تُن در سال است که با توجه, ذوزنقه ای با سرعت متوسط mtm, آسیاب سنگ .

هزینه سنگ شکن برای سرباره. نرم افزار حضور و غیاب دینگ به همراه دستگاه بی سیم خود راه کاری مناسب برای کسب و کارهایی است که می خواهند با هزینه کم و به سهولت، ورود و خروج کارمندان خود را کنترل کنند. شکوفههای گیاه پاکدامن را میتوان برای تهیهی دمنوشی که برای تقویت میل جنسی زنان موثر است، مورد استفاده قرار داد. استفاده از کارت RFID برای پرسنلی که دارای تردد ساعتی و متغییر هستند مورد استفاده قرار می گیرد. “ ارسال پیامک ثبت تردد : پس از اینکه پرسنل تردد (ورود یا خروج) را در دستگاه ثبت نمایند. گفتنی است این دستگاه ها در شرکت های مختلف تولید و به افراد عرضه می شوند. یک ایراد اساسی این دستگاه ها ، زمانبر بودن پروسه شناسایی بود که چندان به مذاق کاربران خوش نمی آمد. 2. سنسور تشخیص چهره این دستگاه همیشه فعال است و از چهره فرد در هر تردد ، مقیاسی ثبت میکند تا در صورت تغییرات جزیی ناشی از آرایش و تغییر مدل مو ، خللی به پروسه شناسایی وارد نشود . سبک طراحی این دستگاه مات و در عین حال ترکیبی از دو رنگ خنثی خاکستری و مشکی است تا در طولانی مدت موجب دلزدگی شما نشود . 60 % تست زنی را به دروس اختصاصی و 40 % را به تست زنی دروس عمومی بپردازید البته این میزان در دو ماه نزدیک به کنکور که عمومی های باید بیشتر مطالعه و مرور شوند ، برعکس می شود. گرچه نتایج تحقیق من دو ماهی طول کشید اما از انتخاب نهایی خود فوق العاده راضی بودم و الان که این متن را می نویسم بعد از ۴ جلسه از شر موهای زائد چانه ی خود خلاص شده ام.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۱۳:۴۶ ] [ مهندس ]

نسخههای اولیهی فناوری تشخیص چهره که قدمت آنها به دههی 1960 بازمیگردد، سنگین و خام بودند. برای تهیه ردیفی کافی از خازنها نیاز به تعبیه صدها و بلکه هزاران خازن در یک حسگر است تا بتواند به طور دقیق برآمدگیها و فرورفتگیهای روی انگشت را به کمک سیگنالهای الکتریکی تشخیص دهد. کارتهای عبور خود دارای هزینه است که با حذف آن باعث صرفه جویی در هزینههای سازمان میشود. سپس از شما خواسته میشود تا انگشت خود را با زاویه و به شکلی بر روی اسکنر قرار دهید که لبههای آن قابل تشخیص باشند. این نوع هک را میتوان به فراموشی و رها کردن کلید روی در خانه تشبیه کرد. نخستین قدم برای جلوگیری از هک اسکنر اثر انگشت به این روش، جلوگیری از دست پیدا کردن دیگران به الگوی انگشتان خود است. رنگی بودن صفحه نمایش دستگاه حضور و غیاب و یا سیاه و سفید بودن آن و همچنین اندازه صفحه نمایش دستگاه حضور و غیاب در قیمت دستگاه تاثیر دارد و باید در هنگام خرید به این نکات توجه کرد.  • تقویم : شمسی | میلادی  • کشف چهره (Face Detection)  • درگاه های ارتباطی RS232, TCP/IP, USB  • انجام اختصاص شیفت پرسنل بصورت گروهی  • تعریف چندین بازه شبکاری برای هر گروه کاری بصورت مجزا  • 1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.33140 بازدید  • 10-1 - شرایط ماموریت  • چاپ انواع بارکد
دقت کنید که انگشت شما خشک و تمیز باشد: خیس بودن یا کثیف بودن انگشت شما میتواند عامل بروز مشکل در عملکرد تاچ آیدی یا اسکنر انگشت دستگاه باشد. اگر موارد فوق عامل بروز مشکل عملکرد اسکنر انگشت (Touch ID) آیفون یا آیپدتان نبودند، باید پا به مرحله بعدی بگذارید. ممکن است بیتوجهی به همین نکات ساده منجر به بروز مشکل در عملکرد تاچ آیدی یا همان اسکنر انگشت آیفون یا آیپدتان شده باشد. ممکن است در گیت اصلی، سنسورهای تشخیصدهنده فلز، دوربینهای مدار بسته و محافظان زیادی قرار گرفته باشند. لایه های بالایی نسبت به کلیتوریس بالاتر است و پوست ختنه گاه را ایجاد می کند. ابتدا به بخش تنظیمات یا همان Settings آیفون یا آیپدتان مراجعه کنید و سپس گزینه Touch ID & Passcode را لمس نمایید. اگر مشکل اسکنر انگشت آیفون یا آیپدتان با مواردی که پیش از این اشاره داشتیم رفع نشد، توصیه میکنیم که تنظیمات اسکنر انگشت دستگاه را ریست کنید. پس از ارتباط دستگاه با کامپیوتر نرم افزار کشت و نگهبانی را بر روی سیستم نصب و اجرا نمایید.

شما باید این مرحله را در دستگاه های اندروید نوقا اجرا کنید. بعد از اطمینان از نحوه ذخیرهسازی تصاویر اثر انگشتها در حافظه اسکنر، باید همواره از اثر انگشت خود محافظت کنید. اگرچه این روشی مناسب برای محافظت از تمامی پسوردهای عددی و متنی ذخیره شده در این نوع برنامهها است، اما در امان بودن رمزهای عبور شما به کارایی نرم افزار مدیریت پسورد بستگی دارد. در این دستگاهها، یک اپلیکیشن مدیریت پسورد محافظت شده از طریق اثر انگشت با یک پسورد متنی رمزنگاری نشده درونش، وجود داشت. امکانات تهیه پشتیبان و بازیابی آن نیز در نرم افزار وجود دارد. بسته به این که جنس بدنه و مخصوصا گوشی هوشمند شما چه چیزی است، ممکن است اثر انگشتتان در سرتاسر آن به طور واضح و قابل کپیبرداری وجود داشته باشد. تنها با یک مرتبه کشیدن انگشت روی اسکنر، کار را برای هکر دشوار و تقریبا غیر ممکن خواهید کرد. به عنوان نمونه میتوان با قرار دادن یک سطح بازتابکننده مات، از اثر انگشت به جا مانده برای احراز هویت مجدد روی همان اسکنر، استفاده کرد. به این منظور کافی است بعد از قرار دادن انگشت روی اسکنر، آن را تمیز کنید. اگر برای هکر، امکان دسترسی به تصویر به صورت واضح به منظور دور زدن اسکنر اثر انگشت وجود نداشته باشد، قدم بعدی، ایجاد یک اثر انگشت جعلی است.

پیشتر، آن را روی کاغذ یا چوب پیاده میکردند، اما امروز، سریعترین، دقیقترین و بهترین روش، خوراندن تصویر اثر انگشت به یک پرینتر سه بعدی و دریافت نسخه جعلی آن در قالب مادهای پلاستیکی است. Baby Maker یک نرم افزار بسیار جالب است که توانائی تشخیص چهره ی احتمالی نوزادی که متولد خواهد شد توسط عکسی که شما از پدر و مادر نوزاد به نرم افزار میدهید را دارا میباشد. این مشکل را میتوان شبیه به سیستم امنیتی یک فرودگاه دانست. مواردی که در ادامه به شرح آنها میپردازیم، احتمالا مشکل پیش رویتان را حل میکنند و عملکرد اسکنر انگشت دستگاهتان را به حالت نرمال باز میگردانند. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه رفع مشکل عملکرد اسکنر انگشت (Touch ID) آیفون و آیپدهای اپل پرداختیم. دلایل متعددی وجود دارند که ممکن است منجر به بروز مشکل در عملکرد تاچ آیدی (Touch ID) یا اسکنر اثر انگشت آیفون و آیپدهای اپل شوند.

برای این که رویکرد جامعی داشته باشیم، باید همه ابعاد و موقعیتهای ممکن برای هر کرنل را اعمال کنیم. برخی اوقات ما مشغول گوش کردن به موزیکیم و میخواهیم بهسرعت یک نوتیفیکیشن را چک کنیم و جواب بدهیم و در این لحظات قصد نداریم دستگاه را از روی میز برداریم. دستگاه حضور و غیاب میتواند در ادارات و شرکتها و مدارس مورد استفاده قرار بگیرد و یا هر ارگان یا سازمانی که نیاز به ثبت ورود و خروج کارکنان داشته باشد میتواند از دستگاه حضور و غیاب استفاده کند . ۵- در طی جلسات هر زمان موها رشد کردند فقط با تیغ آنها را بتراشید وبه هیچ عنوان از بند، موچین و اپیلاسیون استفاده نکنید. معمولا درباره اتفاقات و تغییراتی که در محل کار پیش می آید، در جلسات صحبت می شود. چندی پیش وب سایت Gizmodo گزارشی درباره وجود باگ در دستگاههای لنوو نوشت که هک اسکنر اثر انگشت از طریق آن امکانپذیر میشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۲:۱۲ ] [ مهندس ]

لازم به ذکر است تمامی مراحل راه اندازی نرم افزار ثبت ورود و خروج توسط واحد مراقبت از مشتریان …. در نتیجه تمامی دردسرهای مربوط به کامپیوتر که باعث اتلاف وقت دیگران می گردد حذف می گردد. سپس اپراتور باید سیستم را به گونهای تنظیم میکرد که بتواند نوسانها، چرخش و خم شدن سر سوژه را در نظر بگیرد. بعد از اینکه تنظیم آیفون شما ریست شد باید دوباره قابلیت فیس آیدی را راه اندازی کنید. 20 سانتی … قیمت : 1,680,000 تومان … تنظیم اتوماتیک ساعت بر اساس نیمه سال. در این روش برای محاسبه ی مولفه های اصلی از یک شبکه عصبی خطی استفاده شده است, که علاوه بر کاهش حجم مورد نیاز برای محاسبات, طراحی سخت افزار آن بسیارساده تر خواهد بود. برای مثال، دادههای تشخیص چهره که به صورت مثبت با تصاویر آنلاین و یا حسابهای کاربری شبکههای اجتماعی مطابقت دارند میتوانند باعث شوند تا سارقین هویت، اطلاعاتی کافی را برای سرقت هویت شخص به دست آورند.  1. عدم شناسایی مناسب اثر انگشت و چهره  1. Gentle Max Pro  1. امکان فعال و غیر فعال کردن کاربران روی دستگاه  1. تغییر ساعات کاری در یک دوره یا پروژه خاص  1. دستگاه اکسترودر  1. دستگاه کارت ساعت تشخیص چهره | 3D Face Detection  1. قابلیت اتصال USB فلش مموری برای انتقال اطلاعات
فناوری تشخیص چهره آیفون که فیس آیدی نام دارد، قرار است جای فناوری اسکن اثر انگشت آیفون یا همان تاچ آیدی (Touch ID) را بگیرد. حتی بدون داشتن برادر دوقلو هم این امکان وجود دارد که یک فرد غریبه از میان یک میلیون نفر، ویژگیهای ریاضی کاملا مشابه با شما را داشته باشد. در این مطلب نرم افزار FaceLock Pro را برای شما آماده کرده ایم. این فناوری اطلاعات ریاضی از اسکن چهره شما را در یک فضای ایمن در درون گوشی ذخیره میکند. اگر هیچ کدام از روش های فوق منجر به برطرف شدن مشکل Face ID آیفون شما نشدند مطمئنا مشکل از بخش سخت افزاری گوشی شماست و باید برای انجام تعمیرات آیفون وارد عمل شوید. گزینه Set Up Face ID را انتخاب نمایید. گزینه Reset all Content & Settings را انتخاب کنید. روی گزینه Restore کلیک کنید. گزینه Reset All Settings را دوباره انتخاب کنید و با انجام این کار موافقت به عمل آورید. شما می توانید به راحتی داده های خود را با شبکه کردن از طریق پورت شبکه (TCP/IP) مدیریت کنید.

در این سیستم همچنین لازم است که چشمان شما باز باشند و همین مسئله باعث میشود در شرایطی که خواب و یا بیهوش هستید، کسی نتواند با استفاده از چهره قفل گوشی شما را باز کند. نسبت به تغییرات در حالت صورت، از جمله چشمک زدن ، اخم کردن یا لبخند زدن نسبتاً غیر حساس است و توانایی تشخیص با رشد سبیل یا ریش و ظاهر عینک را دارد. زاویههای مختلف و حالات چهره مختلف حتی یک لبخند ساده میتواند چالشهایی را برای سیستمهای تشخیص چهره به وجود آورند. این ارتباط میتواند با پورت سریال، شبکه بیسیم، اینترنت و … باشد. با استفاده از اپلیکیشن نرم افزار حضور و غیاب کارکنان می­ توانند از نگرانی های مربوط به بی نظمی، وابستگی به دستگاه های کنترل تردد، نگهداری کارت های حضور و غیاب و موارد مشابه رهایی یابند. استفاده از نرم افزار حضور و غیاب مدرسه به عنوان یک راهکار جدید جهت تشویق دانش آموزان به رفت و آمد منظم و حضور به موقع در مدارس، مورد توجه مدیران مدارس قرار گرفته است.

معلم می تواند با بررسی لیست دانش آموزانی که در کلاس غایب بودند برای هر تعداد نفرات آنها کلاس جبرانی برگزار کند. در برخی تحقیق ها به این نکته اشاره شده است که استفاده از دستگاه حضور و غیاب در یک شرکت ۱۰ نفره می تواند در سال ۱.۵ میلیون تومان صرفه جویی مالی به همراه داشته باشد. و از معایب … لیست دستگاه های حضور و غیاب شرکت پردازش تردد. یکی از بهترین سیستم ها در حوزه کنترل تردد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160 می باشد. از ابتدای پیدایش نیاز مدیران به جایگزینی ابزاری برای حذف روش های سنتی حضور و غیاب کارمندانشان، ابزارهای بسیار گوناگونی قبل از نرم افزار حضور و غیاب بوجود آمدند. بهبود مسئولیت کارمندان برای مدیریت زمان: داده های جمع آوری شده با دستگاه ها و نرم افزار های حضور و غیاب یک سند حسابرسی مشخص برای زمان و تعداد روزهای حضور کارمندان را ایجاد می کند.

شرکت علم و صنعت در زمینه طراحی و تولید دستگاه حضور و غیاب شامل سخت افزار و نرم افزارهای حضور و غیاب تاسیس گردیده است. همهی زمانها به صورت الکترونیکی جمعآوری گردیده و محاسبات مربوطه روی آنها انجام شده است. در نتیجه قیمت دلار یکی از عوامل ثابت و مهم تاثیرگذار در قیمت دستگاه حضور غیاب است. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره kf160 دارای سیستم شناسایی تشخیص چهره وکارت و رمز می باشد. رمز عبور آیفون خود را وارد کنید. در دستگاه های حضور و غیاب به وسیله کارت هوشمند و یا پسورد احتمال گم کردن کارت یا رمز یکی از معضلات اساسی یود. برای یک دانشجو یا فراگیر دروسی انتخاب شود و برای هر درس در یک دوره ترمی حضور و غیاب انجام گیرد؟ شناسایی اثرانگشت در دستگاه حضور و غیاب تشخص چهره و اثرانگشت uFace102 کمتر از یم ثانیه صورت می گیرد. برندهای ساعت حضور و غیاب بر دو نوع خارجی و داخلی هستند. طبیعی است که کارآیی این محصولات از برندهای خارجی ضعیف تر باشد.

اپل هشدار داده که برادران دوقلو که شباهت بسیار زیادی به فرد دارند قادر هستند تا قفل گوشی وی را باز کنند. با توجه به حجم و شکل پایگاه داده ممکن است کامپیوترها برای تشخیص چهره زمان زیادی را برای پردازش نیاز داشته باشند. هزار ویژگی قبلی به کمتر از ۲۵۰۰ ویژگی کاهش پیدا میکند که صرفه جویی زیادی در زمان و انرژی محسوب میشود. یکی از این تجهیزات، دستگاه حضور و غیاب است که در محلی نصب می شود و برای هر کاربر یا کارمند، پروفایلی تعبیه می گردد. این اطلاعات در سرورهای اپل کپی و یا ذخیره نمیشوند. این سنسور، تصویری آپتیکال از اثرانگشت را برداشت کرده و توسط الگوریتم های شناسایی، الگوی اثرانگشت فرد را شناسایی و با اثرانگشت های ذخیره شده در پایگاه داده خود تطبیق داده تا شناسایی فرد انجام پذیرد. ظرفیت ذخیره log این سنسور 12800 است. 1- دستگاه حضور و غیاب فقط اثرانشتی: با قرار دادن انگشت بر روی سنسور تشخیص اثرانگشت دستگاه حضور و غیاب و مقایسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سیستم ساعت ورود و خروج ثبت میشود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۶:۵۱ ] [ مهندس ]

لازم به ذکر است تمامی مراحل راه اندازی نرم افزار ثبت ورود و خروج توسط واحد مراقبت از مشتریان …. در نتیجه تمامی دردسرهای مربوط به کامپیوتر که باعث اتلاف وقت دیگران می گردد حذف می گردد. سپس اپراتور باید سیستم را به گونهای تنظیم میکرد که بتواند نوسانها، چرخش و خم شدن سر سوژه را در نظر بگیرد. بعد از اینکه تنظیم آیفون شما ریست شد باید دوباره قابلیت فیس آیدی را راه اندازی کنید. 20 سانتی … قیمت : 1,680,000 تومان … تنظیم اتوماتیک ساعت بر اساس نیمه سال. در این روش برای محاسبه ی مولفه های اصلی از یک شبکه عصبی خطی استفاده شده است, که علاوه بر کاهش حجم مورد نیاز برای محاسبات, طراحی سخت افزار آن بسیارساده تر خواهد بود. برای مثال، دادههای تشخیص چهره که به صورت مثبت با تصاویر آنلاین و یا حسابهای کاربری شبکههای اجتماعی مطابقت دارند میتوانند باعث شوند تا سارقین هویت، اطلاعاتی کافی را برای سرقت هویت شخص به دست آورند.  1. عدم شناسایی مناسب اثر انگشت و چهره  1. Gentle Max Pro  1. امکان فعال و غیر فعال کردن کاربران روی دستگاه  1. تغییر ساعات کاری در یک دوره یا پروژه خاص  1. دستگاه اکسترودر  1. دستگاه کارت ساعت تشخیص چهره | 3D Face Detection  1. قابلیت اتصال USB فلش مموری برای انتقال اطلاعات
فناوری تشخیص چهره آیفون که فیس آیدی نام دارد، قرار است جای فناوری اسکن اثر انگشت آیفون یا همان تاچ آیدی (Touch ID) را بگیرد. حتی بدون داشتن برادر دوقلو هم این امکان وجود دارد که یک فرد غریبه از میان یک میلیون نفر، ویژگیهای ریاضی کاملا مشابه با شما را داشته باشد. در این مطلب نرم افزار FaceLock Pro را برای شما آماده کرده ایم. این فناوری اطلاعات ریاضی از اسکن چهره شما را در یک فضای ایمن در درون گوشی ذخیره میکند. اگر هیچ کدام از روش های فوق منجر به برطرف شدن مشکل Face ID آیفون شما نشدند مطمئنا مشکل از بخش سخت افزاری گوشی شماست و باید برای انجام تعمیرات آیفون وارد عمل شوید. گزینه Set Up Face ID را انتخاب نمایید. گزینه Reset all Content & Settings را انتخاب کنید. روی گزینه Restore کلیک کنید. گزینه Reset All Settings را دوباره انتخاب کنید و با انجام این کار موافقت به عمل آورید. شما می توانید به راحتی داده های خود را با شبکه کردن از طریق پورت شبکه (TCP/IP) مدیریت کنید.

در این سیستم همچنین لازم است که چشمان شما باز باشند و همین مسئله باعث میشود در شرایطی که خواب و یا بیهوش هستید، کسی نتواند با استفاده از چهره قفل گوشی شما را باز کند. نسبت به تغییرات در حالت صورت، از جمله چشمک زدن ، اخم کردن یا لبخند زدن نسبتاً غیر حساس است و توانایی تشخیص با رشد سبیل یا ریش و ظاهر عینک را دارد. زاویههای مختلف و حالات چهره مختلف حتی یک لبخند ساده میتواند چالشهایی را برای سیستمهای تشخیص چهره به وجود آورند. این ارتباط میتواند با پورت سریال، شبکه بیسیم، اینترنت و … باشد. با استفاده از اپلیکیشن نرم افزار حضور و غیاب کارکنان می­ توانند از نگرانی های مربوط به بی نظمی، وابستگی به دستگاه های کنترل تردد، نگهداری کارت های حضور و غیاب و موارد مشابه رهایی یابند. استفاده از نرم افزار حضور و غیاب مدرسه به عنوان یک راهکار جدید جهت تشویق دانش آموزان به رفت و آمد منظم و حضور به موقع در مدارس، مورد توجه مدیران مدارس قرار گرفته است.

معلم می تواند با بررسی لیست دانش آموزانی که در کلاس غایب بودند برای هر تعداد نفرات آنها کلاس جبرانی برگزار کند. در برخی تحقیق ها به این نکته اشاره شده است که استفاده از دستگاه حضور و غیاب در یک شرکت ۱۰ نفره می تواند در سال ۱.۵ میلیون تومان صرفه جویی مالی به همراه داشته باشد. و از معایب … لیست دستگاه های حضور و غیاب شرکت پردازش تردد. یکی از بهترین سیستم ها در حوزه کنترل تردد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160 می باشد. از ابتدای پیدایش نیاز مدیران به جایگزینی ابزاری برای حذف روش های سنتی حضور و غیاب کارمندانشان، ابزارهای بسیار گوناگونی قبل از نرم افزار حضور و غیاب بوجود آمدند. بهبود مسئولیت کارمندان برای مدیریت زمان: داده های جمع آوری شده با دستگاه ها و نرم افزار های حضور و غیاب یک سند حسابرسی مشخص برای زمان و تعداد روزهای حضور کارمندان را ایجاد می کند.

شرکت علم و صنعت در زمینه طراحی و تولید دستگاه حضور و غیاب شامل سخت افزار و نرم افزارهای حضور و غیاب تاسیس گردیده است. همهی زمانها به صورت الکترونیکی جمعآوری گردیده و محاسبات مربوطه روی آنها انجام شده است. در نتیجه قیمت دلار یکی از عوامل ثابت و مهم تاثیرگذار در قیمت دستگاه حضور غیاب است. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره kf160 دارای سیستم شناسایی تشخیص چهره وکارت و رمز می باشد. رمز عبور آیفون خود را وارد کنید. در دستگاه های حضور و غیاب به وسیله کارت هوشمند و یا پسورد احتمال گم کردن کارت یا رمز یکی از معضلات اساسی یود. برای یک دانشجو یا فراگیر دروسی انتخاب شود و برای هر درس در یک دوره ترمی حضور و غیاب انجام گیرد؟ شناسایی اثرانگشت در دستگاه حضور و غیاب تشخص چهره و اثرانگشت uFace102 کمتر از یم ثانیه صورت می گیرد. برندهای ساعت حضور و غیاب بر دو نوع خارجی و داخلی هستند. طبیعی است که کارآیی این محصولات از برندهای خارجی ضعیف تر باشد.

اپل هشدار داده که برادران دوقلو که شباهت بسیار زیادی به فرد دارند قادر هستند تا قفل گوشی وی را باز کنند. با توجه به حجم و شکل پایگاه داده ممکن است کامپیوترها برای تشخیص چهره زمان زیادی را برای پردازش نیاز داشته باشند. هزار ویژگی قبلی به کمتر از ۲۵۰۰ ویژگی کاهش پیدا میکند که صرفه جویی زیادی در زمان و انرژی محسوب میشود. یکی از این تجهیزات، دستگاه حضور و غیاب است که در محلی نصب می شود و برای هر کاربر یا کارمند، پروفایلی تعبیه می گردد. این اطلاعات در سرورهای اپل کپی و یا ذخیره نمیشوند. این سنسور، تصویری آپتیکال از اثرانگشت را برداشت کرده و توسط الگوریتم های شناسایی، الگوی اثرانگشت فرد را شناسایی و با اثرانگشت های ذخیره شده در پایگاه داده خود تطبیق داده تا شناسایی فرد انجام پذیرد. ظرفیت ذخیره log این سنسور 12800 است. 1- دستگاه حضور و غیاب فقط اثرانشتی: با قرار دادن انگشت بر روی سنسور تشخیص اثرانگشت دستگاه حضور و غیاب و مقایسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سیستم ساعت ورود و خروج ثبت میشود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۴:۴۶ ] [ مهندس ]

این سلولهای در حال رشد در بلستوسیست در نهایت تبدیل به جنین خواهد شد و دیواره بیرونی بلوستوسیست به جفت و دیگر بافتهایی که مواد مغذی مهم را برای رشد جنین فراهم می کنند، تبدیل می شوند. با استفاده از این سیستم امکان تعریف انواع مرخصی و ماموریت مانند انواع مرخصی استحقاقی، مرخصی استعلاجی و مرخصی بدون حقوق، مرخصی تشویقی، مرخصی زایمان، مرخصی آموزشی و … فراهم است. لطفا توجه داشته باشید که ناهنجاری ها ممکن است باعث شود جنین در جای دیگری غیر از رحم زن مانند لوله فالوپی رشد کند. در این موارد، زن باید قرص هایی برای جلوگیری از رشد جنین مصرف کند یا باید از عمل جراحی برای جلوگیری از پارگی لوله فالوپی استفاده کند. پس از لانه گزینی، یک هورمون به نام گنادوتروپین کوریونی انسانی (hCG) در خون زن وجود دارد. در واقع شخص خریدار باید زمان کافی به گشتن در وب سایتها و فروشگاههای اینترنتی مختلف اختصاص دهد تا بتواند از هر کدام از این محصولات دیدن کند.

هنگامی که اسپرم با خارج از تخمک ارتباط برقرار می کند، سر اسپرم "منفجر می شود" که باعث آزاد شدن آنزیم هایی می شود که به اسپرم اجازه می دهد به پوسته سخت خارجی تخمک نفوذ کند. هر بار که مرد انزال دارد، مایع منی به ماده ژل مانند تبدیل می شود که از اسپرم در برابر محیط اسیدی واژن محافظت می کند. البته بر کسی پوشیده نیست که معایب برخی از روشها مانند روش حضور و غیاب دستی، بسیار بیشتر از مزایای آن است. ضمن اینکه این فناوریها مشکلات و معضلات استفاده از یک شناسه همراه مانند کارت و یا به خاطر سپاری کلمه عبور را به طور کامل از بین برده است . پس از حدود 3 تا 4 هفته از اولین روز آخرین پریودی زن، سطوح کافی از این هورمون ها برای تشخیص بارداری به وسیله آزمایش خون بارداری تولدی می شود. اگر اسپرم مرد نتواند به اندازه کافی زنده بماند تا بتواند تخمک را ملاقات کند یا اگر اسپرم نتاواند تخمک را بارور کند مرد نابارور است.

 1. روز سوم- از ساعت 7:00 تا ساعت 19:00
 2. امکان مشاهده فیش حقوق و حکم کارگزینی برای هر پرسنل
 3. پیام تایید ثبت نام
 4. چاپ چک و کلر بانک
 5. 4دستگاه حضور و غیاب پیشگامان ماندگار مدل Atlas-1
 6. ثبت و ذخیره سازی اطلاعات مربوط به حضور و غیاب

از این جا، اسپرم باید وارد رحم و یکی از لوله های فالوپی شود. برای این کار می بایست IP و Port دستگاه های ZKT و Virdi مورد نظر خود را وارد کرد. به محض اینکه اسپرم به لاینه بیرونی تخمک نفوذ می کند، زوناپلوسیدا تخمک بلافاصله تحت واکنش شیمیایی قرار می گیرد و از هر گونه نفوذ دیگر سلول های اسپرم جلوگیری می کند. بعد از 20 تا 30 دقیقه این ژل به مایع تبدیل می شود که به اسپرم اجازه می دهد به سفر خود به سمت تخمک ادامه دهد. حتی بعد از اینکه اسپرم مرد با یک تخمک در تماس قرار بگیرد، هنوز مراحل زیادی برای باردار کردن تخمک نیاز است. با این حال، نزدیک به تخمک گذاری، مخاط دهانه رحم تغییر می کند و برای انتقال اسپرم به طور موثر طراحی می شود. زمانی که کارمند به ورودی نزدیک میشود، به سادگی انگشت خود را به روی اسکنر قرار میدهد.

وقتی که بلستوسیست با پوشش آندومتر روبرو می شود، هورمون ها تغییر می کنند تا بلستوسیست بتواند به دیوار رحم متصل شود. اسپرم میتواند تا 5 روز در مسیر تولید مثل زن زنده بماند. بنابراین، اگر تخمک زن و اسپرم مرد در این زمان ملاقات کنند، باروری رخ می دهد. این عوامل عبارتند از شرایط محیطی مطلوب، زمان بندی در چرخه پریود زن، باروری اسپرم مردانه، توانایی سلول های اسپرم مردانه برای نفوذ به تخمک و رشد جنین. تخمکی که به طور ماهانه از تخمدانها آزاد می شود، حدود یک روز برای سلول های اسپرم در لوله فالوپی منتظر می ماند. از میلیون ها سلول اسپرم موجود در هر انزال، یک تا چندصد سلول اسپرم به لوله فالوپی وارد می شود. همان طور که اسپرم ها تخمک را احاطه کرده اند، تخمک هورمون پروژسترون را آزاد می کند یا در طول مسیر فوت کرد. این اندومتریوم پر از خون و مواد مغذی ضروری است که برای تخمگذاری و پرورش تخمک بارور لازم است.

از دیگر فواید استفاده از این سیستم ها علاوه بر اطمینان و کنترل ورود و خروج کارکنان به افزایش میزان دقت کارکنان و افزایش انگیزه آنان میتوان اشاره کرد. با اتوماسیون کردن حضور و غیاب در یک سازمان، کلیه عملیات مربوط به ورود و خروج کارکنان شامل مرخصیها، مأموریتها، اضافهکاری، شیفتها، تقویمکاری و کارکرد پرسنل ثبت شده و قابل بازیابی است. با انتخاب سازمان، گروه های کاری تعریف شده در آن سازمان لیست خواهند شد. به علت تغییرات هورمونی دوره ای که در سراسر چرخه پریودی زن اتفاق می افتد، بزرگترین کلید لقاح موفقیت آمیز این است که اسپرم در زمان مناسب تخمک را ملاقات کند. دوازده تا دویست اسپرم قوی در اطراف تخمک وجود دارند و آن را احاطه کرده اند و سعی در نفوذ به غشای سلولی بیرونی سخت تخمک که به نام زوناپلوسیدا نامیده می شود، دارند. مازیار حسنی افزود: هنوز علت آتش سوزی و میزان خسارت به ۴۰ واحد تجاری که به طور کامل در این آتش سوزی سوخت، مشخص نیست.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۸ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۶:۴۵ ] [ مهندس ]

عملکرد نرم افزار FACES EDU مانند دیگر برنامههای موجود که معمولا برای سرگرمی ارائه میشوند و در بسیاری از موارد بسیار ضعیف عمل میکنند نیست. این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد. قیمت گیت ورود و خروج محصولات --گیت کنترل تردد --دستگاه حضور و غیاب --گیت ضد انتحاری --گیت فلزیاب --دستگاه کنترل دسترسی --دستگاه گشت و نگهبانی --دستگیره الکترونیکی --کنترل تردد سازمانی -- قفل الکترونیکی (باشگاهی ، استخری) --قفل برقی ( شفتی ، مگنتی ، مقابل ) --آنتن برد بلند (UHF Reader) --شاسی خروجی (Push Button) --کارت ، تگ ، دستبند RFID --سنسور اثر انگشتی --راهبند نرم افزارها --اتوماسیون شهر بازی --اتوماسیون حضور و غیاب --اتوماسیون تغذیه --اتوماسیون مجموعه ورزشی --اتوماسیون خوابگاه دانشجویی --اتوماسیون پارکینگ --اتوماسیون مدیریت ارباب رجوع --اتوماسیون مدارس هوشمند --اتوماسیون حقوق و دستمزد --اتوماسیون میز خدمت --سیستم مدیریت صندوق امانات --اتوماسیون جامع کنترل تردد ورزشی راهکارها --سیستم جامع کنترل دسترسی --راهکارهای کنترل دسترسی --راهکار های شهربازی --راهکارهای RFID --راهکار های بیومتریک --کارت هوشمند بیومتریک پشتیبانی --ارسال درخواست پشتیبانی --ثبت نام در کلاس های آموزشی --نرم افزار حضور و غیاب رایگان --دانلود نرم افزار ریموت فرادسک راهنما --خرید دستگاه حضور و غیاب --قیمت دستگاه حضور و غیاب --دستگاه حضور وغیاب چیست ؟

 1. پرینت برنامه کلاسی اساتید
 2. قیمت کم
 3. 1- سفارش غذا از طریق سیستم رزرواسیون غذا
 4. دارای خروجی رله جهت اتصال به قفل برقی ، گیت و

در دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تعریف اثر انگشت افراد از طریق دستگاه صورت می گیرد. البته این موضوع ممکن است به زودی تغییر کند چرا که محققان در تلاشند تا از تکنولوژی سونار برای تشخیص چهره استفاده کنند. البته استفاده از دوربینهای حرارتی تنها مصارف نظامی دارد و نمیتوانید انتظار داشته باشید که در آیندهای نزدیک گوشیها به آن مجهز شوند. برندهای مختلف زیادی برای دستگاه های حضور و غیاب وجود دارد که بهترین آن ها Virdi ، Nitgen ، ZKteco ، Pegasus ، Suprema می باشند. نرم افزار حضور و غیاب رادیکال بصورت رایگان ارائه شده است ، تمام حقوق مادی و معنوی این نرم افزار برای داده پردازی رایان پرسیس محفوظ می باشد. اما نکته ای که باقی می ماند، در زمان خرید دستگاه حتما به نرم افزاری که همراه سیستم حضور و غیاب به شما ارائه می شود دقت کنید. چگونه یک سیستم حضور و غیاب را در تبریز سفارش دهم؟ شاید بهتر باشد قبل از خرید یک دستگاه حضور و غیاب با اهمیت استفاده از آن در یک شرکت یا سازمان بیشتر آشنا شوید.

 

دادن اهمیت یکسان به همه بخشهای چنین تصویری بیمعنی است، چون باید تمرکز عمده روی ناحیهای باشد که احتمال وجود چهره بیشتر است. این نرم افزار با استفاده از اطلاعات چهره نگاری موجود در دیتابیس و الگوریتم پیشرفته تشخیص چهره Face Recognization خود قادر است چهره تقریبی نوزاد یک زوج را به شما نشان دهد. نرم افزار های سری سفارشی بسته به نیاز مشتری تولید شده و با آزمون و خطا در محیط تکامل می یابد. جهت ارتباط مابین تلفن هوشمند و ساعت نیاز به نصب نرم افزار مخصوص میباشد که میتوانید ار لینک قرار داده شده در سایت شرکت شیدتگ دریافت و نصب نمایید. همچنین این سیستم قابل نصب بر روی کامپیوتر میباشد. امکان اتصال به کلید: این کلید در داخل اتاق نصب شده و پرسنل بری خروج از واحد با کلید فشاری در را باز می نماید. این دستگاه علاوه بر ثبت ورود و خروج پرسنل قابلیت باز کردن درب را نیز دارد. می توان گفت که حتی اگر محصولی را رایگان هم دریافت کرده باشید و این محصول گارانتی خوبی نداشته باشد باز هم شما ضرر کرده اید.

پس از انتخاب دستگاه حضور و غیاب مورد نظر خود, آن را در فروشگاه آنلاین دیاکالا خریداری کرده و منتظر دریافت پکیج باشید. قطعا تصمیم به خرید دستگاه حضور و غیاب خواهند گرفت . با خرید اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین اتنسی برای شرکت و یا مجموعه خود از وضعیت حضور و غیاب کارکنان خود در هر لحظه و هر کجا مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید. 3-وجود باطری UPS در دستگاه حضور و غیاب بسیار حایض اهمیت است در هنگام قطع برق این باطری UPS است که برق مورد نیاز دستگاه حضور و غیاب را تأمین می نماید. در هنگام قطع برق ، باطری (UPS) برق مورد نیاز دستگاه حضور و غیاب را تأمین می کند. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. برخی از دستگاه ها تمامی این ماژول ها را دارا می باشند و برخی دیگر که معمولا قیمت ارزانتری دارند برخی از این ماژول ها را حذف کرده اند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۸ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۳:۲۰ ] [ مهندس ]

اولویت گروه طلای نرم جهت ارائه سیستم حضور و غیاب در مدارس بر اساس کارت های هوشمند دانش آموزی می باشد چرا که این کارت های هوشمند دانش آموزی در چندجا کاربرد بسیار مهمی دارد. کلیه اعمال فوق با استفاده از کارت های هوشمند دانش آموزی قابل انجام است که از این طریق می توان کلیه ورود و خروجی ها را کنترل نمود. شرکت ها و سازمان های مختلفی نیاز به انگشت نگاری دارند تا به عنوان راهی مطمعن برای تشخیص هویت استفاده کنند، به همین دلیل اسکنر اثر انگشت را به خوبی می شناسند. چنانچه کارمند، مرخصی استحقاقی نداشته باشد و از طرفی نیاز به مرخصی داشته باشد مجاز است با موافقت مسئول ذیربط از مرخصی بدون حقوق استفاده نماید و سقف استفاده از در طول سال، یک ماه است. ۵️⃣ مرخصی سالیانه کارگرانی که به کارهای سخت و زیان آور اشتغال دارند ۵ هفته است. در مشاغل سخت و زیان آور میزان مرخصی استحقاقی افزایش می یابد و به ۵ هفته در سال (تقریبا ۳ روز در ماه) می رسد. اگر میزان مرخصی ساعتی بیشتر از کل مرخصی استحقاقی در طول ماه شود، در واقع حکم مرخصی بدون حقوق و کسر از کار را خواهد داشت و کارفرما می تواند برای آن ساعت بیمه هم پرداخت نکند. حقوق این ایام، توسط سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود و کارفرما در لیست وارد می کند. ۸️⃣ در صورت فسق یا خاتمه قرارداد کار یا بازنشستگی و از کارافتادگی کلی یا تعطیلی کارگاه، مطالبات مربوط به مدت استحقاقی کارگر به وی و در صورت فوت او به ورثه او پرداخت می شود.

 

خانم ها می توانند قبل از زایمان و یا بعد از زایمان از آن استفاده کنند و حقوق و مزایا هم به آن تعلق می گیرد . آگهی ها ویژه قیمت دستگاه بلوک زنی لیکا. در آن زمان اکثر افراد در اروپا و آفریقا و آمریکا به جای داشتن کسب و کارو تجارتهای شخصی در کارخانه های بزرگ مشغول به فعالیت می شدند و حضوروغیاب پرسنل کارخانه ها اهمیت ویژه ای پیدا کرده بود. شرکت آلتون صنعت توس(آلتونکو)اولین ارائه دهنده خدمات جامع اتوماسیون در ایران ،فروش انواع دستگاه های حضور غیاب را با قیمت های ویژه ارائه می نماید . A5 Pro به منظور استفاده در مجموعه های کوچک و متوسط با قوانین حضور و غیاب ساده ارائه گردیده است. قابلیت هایی همچون محاسبه حقوق و دستمزد و صدور فیش حقوقی، امکان استفاده از قابلیت های منحصربفرد سرویس TimeBox و ارسال خودکار پیامک برای رویدادهایی نظیر تاخیر، تعجیل و غیبت از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد. اگر مجریان قانون، از فناوری تشخیص چهره آمازون استفاده کنند و سیستم به اشتباه فردی را مظنون به حمل اسلحه شناسایی کند، این اشتباه سیستمی میتواند برای آن فرد تبعات سنگینی در برداشته باشد. هر فرد دارای یک الگوی منحصر به فرد برای اثرانگشتان خود میباشد.

 • مدیریت المانهای کارکرد
 • ساخت شرکت NITGENکره جنوبی
 • پشتیبانی از Active Directory و SSO
 • ثبت ورود و خروج پرسنل خارج از شیفت کاری با مجوز مدیر
 • Comparing Ultrasound with Conventional Finger-Scan Technologies ۱ اوت ۲۰۰۲
 • دستگاه های بیولوژیکی (اثر انگشت، اسکن شبکیه چشم)

تردیدی وجود ندارد که بهروز رسانی جدید گلکسی ای 50 دارای نوعی باگ بوده که باعث چنین مشکلی شده است و احتمالا راهحل آن، عرضه یک آپدیت دیگر از سوی سامسونگ خواهد بود. آپدیت جدید سامسونگ برای گلکسی ای 50 (Galaxy A50) که بهمنظور بهبود عملکرد حسگر اثر انگشت آن ارائه شده بود، دردسر جدیدی برای کاربران ایجاد کرده است! 1. نرمافزار تشخیص چهره، هندسه صورت ضبط شده در یک تصویر یا ویدیو را بررسی میکند تا یک کد یا «اثر چهره» منحصربفرد ایجاد کند. این اقبال شرکت ها به سمت سیستم های مبتنی بر اثر انگشت به خاطر اشتباهاتی است که در سیستم های مبتنی بر پین کد یا بج رخ داده است. زیاد اتفاق می افتد که کارمندان بج های خود را گم کنند، پین کد را فراموش کنند یا حتی بدتر از آن، از همکاران خود بخواهند به جای آن ها ساعت بزنند یا خیلی چیزهای دیگر.

در پایان ماه نیز میتوانید یک گزارش از تردد کارمندان خود و ساعت های کار او داشته باشید. مانند افرادی که در پست های فشار قوی یا کنار کوره های ذوب کار می کنند. دستگاههای حضور و غیاب اثرانگشتی در هر شعبه ایی از شرکت امکان راه اندازی دارد و از طریق شبکه و یا USB امکان مشاهده ترددها وجود دارد. دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمت K30 ZKTeco دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است. دستگاه حضور غیاب ارزان قیمت k30 مجهز به خروجی اطلاعات بوسیله شبکه LAN TCP و خروجی USB است و مزیت این سیستم نسبت به دستگاه های مشابه روشن ماندن آن در هنگام قطعی برق بوسیله ups داخلی است . بهترین دستگاه حضور و غیاب در رده ارزان قیمت دستگاه ZKTeco مدل K30 و K50 است . اسن دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمت تا 50 نفر را بوسیله اثر انگشت و 200 نفر را بوسیله کارت یا رمز پشتیبانی می کند. اگر انگشتتان خشک یا یا خیلی سرد باشد نمی توانید ساعت حضور و غیاب تان را ثبت کنید چون دستگاه اثر انگشت شما را شناسایی نخواهد کرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۱:۱۳ ] [ مهندس ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By abcblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب